Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Mokinių ir mokytojų konferencija „Tyrinėk, atrask, pažink“

2017 05 31


Gegužės 25 d. Mechanikos skyriaus mokiniai Paulius Baltokas, Simas Sukarevičius, Kipras Navikas, Edvinas Tamašauskas ir mokytojos S. Vančauskienė, R. Jasaitytė bei V. Vileikienė dalyvavo Šiaulių PRC III –IV gimnazijos klasių mokinių ir mokytojų konferencijoje „Tyrinėk, atrask, pažink“. Konferencijos tikslas- ugdyti mokinių kultūrinę kompetenciją. Skatinti mokinius sąmoningai puoselėti kultūrą, tapti kūrybingu, tyrinėjančiu ir problemas sprendžiančiu kultūros procesų dalyviu.
Mechanikos skyriaus mokiniai pristatė du pranešimus: ,, Rūpintis žemaitukais-pagarba senoliams ir savo šaknims“ (P. Baltokas, S. Sukarevičius, konsultavo mokytojos S. Vančauskienė, V. Vileikienė) ir ,,Kodėl tokie svarbūs inkilai?“ (K. Navikas ir E. Tamašauskas, konsultavo mokytoja R. Jasaitytė).
Po to konferencijos dalyviai vyko į ekskursiją į Naisius, kur aplankė Baltų dievų, Inkilų, Naisių žemės istorijos, Šiaulių krašto literatūros muziejus bei žemaitukų žirgyną. Konferencija buvo naudinga, nes mokiniai ir mokytojai patobulino pažintines kompetencijas, be to, atlikdami tiriamuosius darbus ir pristatydami pranešimus mokė gerbti savo šalies gamtą ir kultūrinį paveldą.

TOP 20 geriausi.png
prakttinio_mokymo_centras.png
issirink_profesija.jpg
MUKIS.gif
video_parastes.gif
100 geru darbu.jpg
100_specialistu.jpg
bibliotekos katalogas.jpg