Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Integruota dailės-etikos-lietuvių kalbos ir literatūros pamoka

2017 10 20


Spalio 20 ir 27 dienomis MAE17/1 gr. mokiniams vyko integruota dailės-etikos-lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „XX amžiaus literatūrinės srovės ir kryptys“, kurią vedė etikos ir dailės mokytoja V. Šambarienė bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja V. Vileikienė.
Pamoką pradėjo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja V. Vileikienė, kuri nurodė pamokos temą ir uždavinį. Etikos ir dailės mokytoja V. Šambarienė pristatė literatūrinių srovių ir krypčių atsiradimo priešistorę, pakomentavo kiekvieną srovę ir žinomiausius dailininkų darbus. Po to MAE16/1 gr. mokinys T. Jocius pristatė pateiktis apie šias sroves lietuvių ir užsienio literatūroje.
Sužinoję teorinę medžiagą apie sroves mokiniai turėjo ją įtvirtinti praktiškai dirbdami grupėse. Darbo užteko visiems: vieni ieškojo informacijos enciklopedijose ir žinynuose ant „Pagalbos mokiniui“ stalelio, kiti klijavo tinkamus tekstus ir iliustracijas, apipavidalino sukurtą plakatą. Namuose mokiniams buvo skirta užduotis parašyti samprotavimo pastraipą „Simboliai mano gyvenime“ ir ją iliustruoti. Kitą pamoką vyko sukurtų plakatų pristatymas bei namų darbų aptarimas, vertinimas ir įsivertinimas.
Tokios pamokos motyvuoja mokinius ieškoti netikėtų sprendimų, lavinti vaizduotę bei tobulinti oratorinius gebėjimus.


Lietuvių k. ir literatūros mokytoja V. Vileikienė

prakttinio_mokymo_centras.png
bibliotekos katalogas.jpg
savu keliu.jpg
fb.png