Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Europos Tarybos „Pestalozzi“programos seminaras

2017 11 09


„Pestalozzi“ mokytojų kvalifikacijos tobulinimo projektas-programa remiasi Europos Tarybos vertybėmis: pagarba žmogaus teisėms, lygioms galimybėms, demokratijai ir pan. Šio seminaro svarbiausios temos – autentiškoji lyderystė, darbas su įvairiomis tikslo grupėmis ir (arba) įvairiuose kontekstuose, tarpusavio bendradarbiavimo skatinimas.
Kaip likti autentiškam šiandieninių švietimo iššūkių ir kontekstų įvairovėje? Kaip dirbti su įvairiomis tikslo grupėmis ir (ar) įvairiuose kontekstuose? Kaip užtikrinti prasmingą polilogą ir bendradarbiavimą? Į šiuos klausimus ieškojo atsakymo 25 mokytojai (15 mokytojų iš Lietuvos, 10 – iš kitų Europos valstybių) dalyvaudami Europos Tarybos „Pestalozzi“ programos seminare Vilniuje 2017 m. spalio 24–27 d. „Ieškant balanso: autentiškumas, įvairovė ir įtraukioji kultūra“(angl. Finding the balance: authenticity, diversity and inclusive culture)
Mechanikos skyriui projekte atstovavo anglų kalbos mokytoja metodininkė Diana Misevičienė. Seminare buvo nagrinėjami iššūkiai, tenkantys šiandieniniam mokytojui, siekiančiam į vaiką, jo poreikius ir polinkius orientuoto ugdymo.Visos veiklos vyko anglų kalba, mokymuose buvo naudojami tiek aktyvūs, į veiklą įtraukiantys, tiek reflektyvūs ar mokymąsi iš patirties skatinantys metodai. Dalyviai galėjo išbandyti keletą „Pestalozzi“ programos siūlomų veikti įgalinančių ir bendradarbiavimą stiprinančių metodų.
Šis projektas skirtas mokytojams, ieškantiems savojo kelio ir bandantiems susiorientuoti tarp švietimo vizijos, švietimo sistemos keliamų reikalavimų ir mokyklinės kasdienybės. Ypatingą svarbą įgyja tinkamas dėmesys asmeniniam tobulėjimui, demokratinio pilietiškumo ugdymas ir tarpkultūrinis dialogas.

prakttinio_mokymo_centras.png
bibliotekos katalogas.jpg
savu keliu.jpg
fb.png