Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Seminaras „Interaktyvių skaitmeninių programų, 3D įrankių bei aplikacijų praktinis panaudojimas mokykloje”

2017 11 09


Š.m. spalio 27 dieną Mechanikos skyriaus bendrojo lavinimo bei profesinio mokymo mokytojai drauge su Šiaulių PRC užsienio kalbų mokytojais dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo seminare „Interaktyvių skaitmeninių programų, 3D įrankių bei aplikacijų praktinis panaudojimas mokykloje”, kuris vyko Šiaulių PRC Mechanikos skyriaus praktinio mokymo centre.
Seminaro metu mokytojai buvo supažindinti su naujausiomis technologijomis bei skaitmeninių įrankių panaudojimo galimybėmis, buvo aptartos IKT naudojimo ugdymo procese aktualijos ir tendencijos. Mokytojai susipažino ir įgijo praktinių įgūdžių su Kahoot, Coggle, QR codes bei 3D aplikacijomis. Taip pat seminaro dalyviai buvo įtraukti į judriuosius komandinius žaidimus, kurie ne tik privertė dalyvius keisti darbo būdus, bet ir skatino kūrybiškumą, gerino strateginį mąstymą bei motyvavo kokybiškesniam mokymosi procesui.
Seminarą vedė lektorės Edita Puzarienė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė, Lina Senkuvienė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, fizikos mokytoja metodininkė ir Irma Rimkevičienė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja.
Seminarą organizavo D. Misevičienė. Dėkojame Šiaulių PRC direktoriui Sauliui Dargužui, pavaduotojui Rimantui Urmonui už galimybę tobulinti mokytojų kvalifikaciją, taip pat Mechanikos skyriaus bendruomenei už nuoširdžią pagalbą, organizuojant seminarą.

prakttinio_mokymo_centras.png
bibliotekos katalogas.jpg
savu keliu.jpg
fb.png