Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Suvirinimo įrangos pristatymas

2017 11 09


Šiaulių PRC Mechanikos skyriuje lapkričio 7-8 dienomis vyko OTC Daihen naujausios suvirinimo įrangos pristatymas ir praktiniai mokymai pagal Co- funded by the Erasmus+ programme of the European Union „Tarptautinė patirtis profesiniam tobulėjimui“. Mokymus vedė „ATC Baltic“ komercijos direktorius Tomas Kaučikas ir atstovas iš „OTC DAIHEN EUROPE GmbH“ padalinio Ersin Yavuz .
Į seminarą atvyko Šiaulių pramonės įmonių atstovai, Šiaulių universiteto, Valstybinės Šiaulių kolegijos dėstytojai ir studentai, Šiaulių PRC profesijos mokytojai ir mokiniai.
Seminaro teorinėje dalyje dalyviai buvo supažindinti su OTC kompanijos istorija, jos veiklos sritimis, gaminama produkcija ir ateities vizijomis. Plačiau buvome supažindinti su naujausiais OTC Daihen gaminiais: MIG/MAG suvirinimo pusautomačiu WB-500L - šis aukščiausios kokybės modelis apjungia visas tobulai suvirinamas nelegiruoto, nerūdijančio plienų bei aliuminio savybes. MIG/MAG suvirinimo pusautomačiu WB – M400L, kuriam gerokai sumažintas suvirinimo lanko plotis (150A – 230A) dėka naujai sukurto „CBT EX“ proceso. Suvirinimo įrangoje yra įdiegtas OTC Daihen Welbee (WELding Best Electronic Engine) procesorius, kuris leidžia tobulai valdyti suvirinimo procesą. Įdiegta „Lov spatter“ technologija leidžia suvirinti metalą dideliais greičiais, be purslų, su mažu šilumos įnešimu į siūlę. Kadangi kompanija OTC Daihen užima didelę dalį suvirinimo ir paletavimo robotų rinkos, tai buvome supažindinti su naujausiais techniniais sprendimais: Synchrofeed. Tai tolimesnis OTC AC-servo-degiklio tobulinimas, padidintas be tiškalų darbo plotas, tikslus vielos padavimas. Visa tai duoda: didesnį suvirinimo greitį, padidinta liejimo greitį, drastiškai sumažina įneštą šilumą. OTC Daihen daug dėmesio skiria ir ergonomikai - sukūrė suvirinimo degiklį Blue Torch III su nuovargį mažinančia koncepcija, t.y. patogi rankena, perkaitimo sumažinimas, nuovargio mažinimas, galimybė sumontuoti „išmanųjį valdymą“ į degiklį.
Praktinėje seminaro dalyje buvo pristatyti MIG/MAG suvirinimo pusautomačiai OTC Daihen WB–M400L, OTC Daihen DW-300+, TIG suvirinimo aparatas OTC Daihen DA 300P. Buvo parodytas įvairių siūlių suvirinimas: kampinių, sandūrinių, užleistinių įvairiose padėtyse. Buvo virinamas mažaanglis, cinkuotas plienas, aliuminis. Seminaro dalyviai galėjo patys išbandyti suvirinimo aparatus, pavirinti įvairias siūles.
 

prakttinio_mokymo_centras.png
bibliotekos katalogas.jpg
savu keliu.jpg
fb.png