Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Lapkričio 19 diena – Tarptautinė nerūkymo diena!

2017 11 22


Kasmet trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Mechanikos skyriaus administracija priminė bendruomenei, kad tabako rūkymas – labiausiai paplitusi priklausomybės liga, tarptautinėje ligų klasifikacijoje įvardijama, kaip psichikos ir elgesio sutrikimai vartojant tabaką. Ši priklausomybės rūšis kelia daugiau sveikatos problemų ir priešlaikinių mirčių, negu visos kitos legalios ir nelegalios narkotinės medžiagos kartu sudėjus. Pasaulio sveikatos organizacija rūkymo keliamą pavojų asmens ir visuomenės sveikatai lygina su epidemijų keliamais pavojais.
Šią dieną Mechanikos skyriaus mokiniai visi gavo socialinės pedagogė laiškus apie rūkymo žalą, įstatymų atmintinę apie draudžiamas vietas rūkyti, bei įspėjimą apie naują aptaisą, dėl rūkymo automobilyje. Ryte mokiniai gavo simbolinius ženklus „Gimiau nerūkantis“.
Lapkričio 22 dienos ilgoji pertrauka buvo paskelbta – pertrauka be cigaretės. Šią pertrauką skyriaus administraciją surengė reidą Mechanikos skyriaus teritorijoje bei prieigose. Šio reido metu 6 mokiniai gavo įspėjamuosius raštus, dėl rūkymo viešoje vietoje. Šiems mokiniams buvo pravesti individualūs prevenciniai pokalbiai.


Socialinė pedagogė
Alma Sprindžiukeinė

prakttinio_mokymo_centras.png
bibliotekos katalogas.jpg
savu keliu.jpg
fb.png