Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Paminėta Tolerancijos diena

2017 11 22


Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Tarptautinė istorinio teisingumo komisija kasmet, nuo 2003 metų, inicijuoja šios dienos minėjimą. Lietuvoje, kuri nuo seno garsėjo kaip tolerantiška valstybė, anksčiau ir dabar susiduriama su netolerancijos pavyzdžiais prieš kitataučius, kitokį socialinį statusą ar mąstymą turinčius žmones. Netolerancijos pavyzdžių yra ir vertinant istorinę praeitį bei istorines asmenybes. Todėl Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas yra Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos įgyvendinamos Švietimo apie totalitarinių režimų nusikaltimus, nusikaltimų žmogiškumui prevencijos ir tolerancijos ugdymo programos dalis.
Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis - RANKA. Tai – pakantumas kitam, kitokiam. Todėl Tolerancijos dienai pasiūlytas RANKOS simbolis yra galimybė išplėtoti tolerancijos temą, pasitelkiant pavyzdžius iš žmonių gyvenimo, istorijos bei artimiausios aplinkos. Prie iniciatyvų prisijungė ir l/d „Sigutė“ mažieji draugai. Svečiams buvo pasiūlyta edukacinė veikla IT kabinete. Veiklas vedė MAM17/1 grupės mokiniai.

Veiklas inicijavo: socialinė pedagogė Alma Sprindžiukienė, lietuvių k. mokytoja Violeta Vileikienė, etikos mokytoja Vida Šambarienė

prakttinio_mokymo_centras.png
bibliotekos katalogas.jpg
savu keliu.jpg
fb.png