Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Suvirinimo profesijos mokytojas Arvydas Skurvydas apdovanotas Darbo žvaigždės medaliu „Už nuopelnus Lietuvos gerovei“

2018 03 13


Kovo 9 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Generalinėje asamblėjoje Šiaulių profesinio rengimo centro Mechanikos skyriaus vyresn. profesijos mokytojas Arvydas Skurvydas apdovanotas Darbo žvaigždės medaliu. Darbo žvaigždės medalis teiktas prieškario Lietuvoje ir Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atkurtas siekiant juo pagerbti ir pažymėti Rūmų narių darbuotojus, profesijos lyderius, amatininkus ir kitus asmenis, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, gebėjimą nuolat tobulinti kvalifikaciją ir žinias, asmeninį indėlį į įmonės/ organizacijos ar profesijos vystymąsi.
Šiaulių profesinio rengimo centro Mechanikos skyriaus vyresn. profesijos mokytojas Arvydas Skurvydas nuo 1983 iki dabar dirba suvirinimo profesijos mokytoju Šiaulių profesinio rengimo centro Mechanikos skyriuje. Mokytojo darbo stažas 35 metai. Per tuos metus mokė mokinius ne tik pagal formalųjį profesinį mokymą, bet ir pagal tęstinį formalųjį ir neformalųjį profesinį mokymą, todėl parengtų specialistų skaičius labai didelis.
Mokytojas ne tik pats tobulinasi, bet ir dalijasi sukaupta metodine medžiaga su kitais profesijos mokytojais. Yra knygos „Suvirinimo darbų technologija“ (2001 m.) bendraautorius. Yra parengęs suvirintojo pagrindinio profesinio mokymo baigiamojo kvalifikacijos egzamino užduotis. Kartu su UAB „Atc Baltic“ atstovais organizavo ir vedė seminarą regiono profesijos mokytojams ir įmonių atstovams. Apie naujausias suvirinimo technologijas ir turimų įrengimų panaudojimą profesijos pamokose veda mokymus kitiems Šiaulių profesinio rengimo centro profesijos mokytojams, bendruomenės nariams. Aktyviai dalyvauja tarptautiniuose mokymuose. Mokytojas eilę metų rengia mokinius dalyvauti ir atstovauti Šiaulių profesinio rengimo centrui Respublikiniuose suvirintojo specialybės meistriškumo konkursuose bei laimi prizines vietas. Populiarindamas suvirintojo specialybę kartu su mokiniais nuolat dalyvauja profesijų mugėse, kuriose pristato sukurtus gaminius ir galimybes dirbti su naujomis technologijomis.

prakttinio_mokymo_centras.png
bibliotekos katalogas.jpg
savu keliu.jpg
fb.png