Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Edukacinė kelionė „Platelių dvaro sodybos slėpiniai“

2018 03 26


Š. m. kovo 22 dieną MAE 17/1 ir MAM 17/1 grupių I kurso mokiniai drauge su grupių auklėtojomis Alma Sprindžiukiene ir Diana Misevičiene bei bendrabučio auklėtoju Alvidu Kantausku vyko į Žemaitijos nacionalinį parką, į edukacinę kelionę „Platelių dvaro sodybos slėpiniai“.
Kelionės tikslai buvo supažindinti mokinius su Žemaitijos krašto kultūra bei tautiniu paveldu, ugdyti toleranciją, skatinti domėjimąsi gimtu kraštu, gimtąja kalba, ugdyti mokinių kūrybingumą ir kultūrinį sąmoningumą.
Žemaitijos nacionalinio parko ekspozicija įrengta buvusiame Platelių dvaro svirne. Čia veikia Platelių dvaro istorijos, senųjų Platelių, Pilies salos praeities, šio žemaičių krašto etnografijos ekspozicijos, naujai įrengta moderni gamtos ekspozicija, nuolat keičiamų parodų salė.
Kelionės metu mokiniai aplankė Žemaitijos nacionalinį parką, vaikščiojo šaltojo karo muziejaus požemių labirintais, apžiūrėjo etnografijos ir gamtos interaktyvią ekspoziciją.
Edukacinė kelionė į Žemaitijos kraštą tai tik nedidelė pozityvios elgsenos savaitės Mechanikos skyriuje renginių, skirtų skyriaus bendruomenei „Savaitė be patyčių“, dalis.


Informaciją parengė Diana Misevičienė

prakttinio_mokymo_centras.png
bibliotekos katalogas.jpg
savu keliu.jpg
fb.png