Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Susitikimas-paskaitų ciklas su psichologu

2018 04 11


Balandžio 11 d. II kurso mokiniams vyko paskaitos-susitikimas su Šiaulių PRC psichologu Kostu Rimkevičiumi „Kaip įveikti stresą ir egzaminų baimę?“.
Kas yra stresas? Mokslinėje literatūroje stresas apibrėžiamas kaip vidinės įtampos būsena – fizinė ir psichinė organizmo įtampa, reakcija į slegiančias situacijas, keliančias grėsmę individo gerovei, sveikatai ar gyvybei. Stresinei situacijai pasibaigus, mes vis dar galime pajusti postresinius požymius: sapnuoti košmarus, jausti nuovargį, tapti pikti ir agresyvūs.
Nūdienos žmogus nuolat susiduria su įvairiomis situacijomis, patiria įtampą, jam dažniau tenka kentėti nei džiaugtis. Nesėkmių ir liūdesio priežasčių ieškoma ne savyje, o kituose – šeimoje, mokymo įstaigoje, darbe ar visuomenėje. Toks gyvenimo būdas neurotiškas, todėl nenuostabu, kad dauguma žmonių mūsų visuomenėje patiria stresą, nerimą, depresiją.
Manome, kad šis paskaitų ciklas 12 kl. mokiniams padės geriau pažinti savo galimybes ir suvaldyti stresines situacijas ruošiantis brandos egzaminams ir juos laikant.

prakttinio_mokymo_centras.png
2.png
mokytoju kambarys.png
3.png
bibliotekos katalogas.jpg
sale (2).png
savu keliu.jpg