Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

„NordPLus Junior“ projekto GO YOUNGPRENEUR dalyvių susitikimas Šiauliuose

2018 05 07


Balandžio 23-26 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Mechanikos skyriuje viešėjo projekto GO YOUNGPRENEUR dalyviai iš Suomijos ir Latvijos.
Tai „NordPLus Junior“ partnerystės projektas, skirtas jaunų žmonių verslumui skatinti ir ugdyti. Projekto tikslas - sukurti naujas verslumo priemones ir modeliavimo modelius. Projektu „Go Youngpreneur“ dalyviams buvo suteikta galimybė pasinaudoti kūrybiškumu ir naujovėmis per komandinius seminarus, pasiūlyti naujų sprendimų, kurti naujas idėjas ir ieškoti būdų, kaip pradėti verslą, rinkti informaciją ir palyginti sistemas, kurios palaiko jaunų specialistų verslumą kiekvienoje šalyje.
Kiekvienas mainų etapas apėmė dalyvių mobilumą iš dviejų šalių partnerių į trečiąją. Vizitų metu mokiniai dirbo mišriose komandose - svečių ir priimančios šalies mokinių. Mokytojai pateikė grupėms įvairias temas. Temos buvo susijusios su verslumu. Naujoviškas požiūris šiuo atveju yra tas, kad moksleiviai buvo skatinami patys rasti atsakymus naudodamiesi bendrovių, vietos Darbo biržos ir Prekybos rūmų pateiktą medžiagą.
Projektas vyko dvejus metus. Šis projekto dalyvių vizitas Šiauliuose buvo paskutinis susitikimas (6-asis). Projekto veikloje dalyvavo ir septyni Mechanikos skyriaus mokiniai: Paulius Baltokas, Lukas Gasparas, Karolis Mališauskas, Kipras Navikas, Edvinas Tamašauskas, Matas Odarenko ir Marius Augustinas Mačėnas. Projekto dalyviai lankėsi ir idėjų sėmėsi dviračių gamykloje BALTIK VAIRAS, bendradarbystės centre „Spiečius“, spaustuvėje „Laurema“, automobilių restauravimo įmonėje AUTOGEDAS. Projekto užsiėmimų metu dalinosi verslumo idėjomis.
Dalyvaudami tarptautiniame projekte mokiniai įgyja naujos patirties, lavina bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus, tobulina užsienio kalbos įgūdžius

prakttinio_mokymo_centras.png
bibliotekos katalogas.jpg
savu keliu.jpg
fb.png