Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Ekskursija į Rygos automobilių muziejų

2019 09 26


Rugsėjo 26 d. automobilių mechaniko bei automobilių elektros įrengimų remontininko specialybių mokiniai leidosi į turiningą ir daug įspūdžių palikusią kelionę į Rygos automobilių muziejų, kur kvapą gniaužia senoviniai automobiliai. Muziejaus ekspozicija sukurta kaip pasakojimas apie unikalias motorines transporto priemones, garsias asmenybes ir garsiausius automobilių pasaulio įvykius. Dėmesio verta lenktyninių ir rekordinių automobilių kolekcija, vienas jų, kalnų lenktyninis automobilis Auto Union, 1938 m. išvystė 320 km/h greitį. Muziejus didžiuojasi tarpukario Latvijos prezidento K. Ulmanio reprezentacinio automobilio Cadillac V8 antrininku, vieninteliu pasaulyje likusiu Krastin Auto automobiliu, pagamintu 1903 m.
Pakeliui aplankėme Jelgavos Šv. Trejybės bažnyčios bokštą, kurio devintajame aukšte yra parodų salė ir apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria miesto panorama.
Ekskursijos metu mokiniai ne tik puikiai praleido laiką, patobulino profesines kompetencijas, bet ir turėjo galimybę praktiškai pritaikyti anglų kalbos žinias.

prakttinio_mokymo_centras.png
bibliotekos katalogas.jpg
savu keliu.jpg
fb.png