Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Nuotolinio mokymo (-si) patirtis

2020 04 20


Šiaulių PRC Mechanikos skyriuje nuotolinis mokymas prasidėjo šalyje įvedus karantiną, t. y. kovo 30 d. Daugeliui mokytojų ir mokinių tai tapo tikru iššūkiu. Pradėjome nuo lengviausio, t.y.bendravimo elektroniniame dienyne TAMO (pradžioje jis niekaip nenorėjo tinkamai veikti), socialiniame tinkle Facebook uždarose grupėse. Mokiniai tai jau buvo įvaldę puikiai, o kai kuriems mokytojams teko išmokti. 
Žingsnis po žingsnio įsidrąsinome, pradėjo trūkti bendravimo, tada atradome ZOOM. Taigi jau galėjome dirbti realiuoju laiku, bet kaip gi patogiau pasidalinti teorine medžiaga, kaip perduoti užduotis namų darbams? Pagalbininkas atsirado - Google Classroom.
Automobilių mechaniko specialybės mokytojai tuo neapsiribojo, jau ir anksčiau buvo žinomos mokymo platformos https://sprc.electude.eu/ , http://www.autoemokymas.lt bet, deja, jos buvo mokamos. Karantinas leido jas išbandyti.
Taigi Mechanikos skyriaus bendruomenė stengiasi lanksčiai prisitaikyti prie naujų darbo salygų: mokytojai mokyti, mokiniai mokytis. Jau ne už kalnų brandos egzaminai. Pirmasis iššūkis laukia jau rytoj - technologijų mokyklinis brandos egzaminas. Sėkmės visiems!

prakttinio_mokymo_centras.png
bibliotekos katalogas.jpg
DARBDAVIAMS(1).png
sale (2).png
savu keliu.jpg