Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Netradicinė integruota lietuvių kalbos ir literatūros, etikos ir dailės pamoka „Atminties kelias“

2020 10 23


Spalio 23 d. MSU19 ir MAE19 gr. mokiniams vyko Netradicinė integruota lietuvių kalbos ir literatūros, etikos ir dailės pamoka „Atminties kelias“ (Holokausto aukoms atminti). Pamoką vedė etikos/dailės mokytoja V. Šambarienė, lietuvių k. ir literatūros mokytojos B. Šimkūnienė ir V.Vileikienė.
Nors tradiciškai ši diena minima rugsėjo 23 d., ji paminėta dabar – pasitinkant Vėlines. Pamokos metu mokiniai aptarė netolerancijos ir nusikaltimo sąvokas, žiūrėjo dokumentinio
kino filmo ištraukas apie holokaustą, skaitė ištraukas iš Anos Frank „Dienoraščio“, klausėsi poezijos ir muzikos, Rafaelio Karpio atliekamų žydų dainų.
Atlikdami kūrybines užduotis įprasmino žydų kultūros ženklus, juos aptarė pristatydami grupinius darbus. Peržiūrėję Šeduvos miestelio fotografijas, kuriose užfiksuotas Šeduvos žydams atminti skirtas paminklas, mokiniai pažadėjo savo gimtajame krašte sužinoti ir aplankyti žydų atminties įprasminimo vietas. Jų fotografijos, surinkta medžiaga bus panaudota projekto „Aš dalinuosi su žmonėm / dangaus ir saulės spalvom“, skirto minėtiniems 2020 metams, tęsiniui.

prakttinio_mokymo_centras.png
2.png
mokytoju kambarys.png
3.png
bibliotekos katalogas.jpg
sale (2).png
savu keliu.jpg