Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Anglų kalbos būrelio English Club širdis plaka nuotoliniu būdu

2020 11 17


Prasidėjus nuotoliniam mokymui, buvo sukurta FB grupė English Club Mechanics, kurioje šiuo metu yra 15 būrelio narių. Grupės nuoroda čia https://www.facebook.com/groups/1164672677293148 Nuotolinio būrelio veiklos tikslai lieka tie patys: lavinti anglų kalbą, plėsti mokinių akiratį, supažindinti su anglakalbių šalių tradicijomis bei papročiais, įtraukti mokinius į pažintines bei kūrybines veiklas.
Mokiniams buvo pasiūlyta sudalyvauti virtualiame žaidime Language Quiz, skirtame Europos kalbų dienai paminėti. Grupėje mokiniai dalinosi įžymių žmonių posakiais ( angl. QUOTE) ir balsavo už patikusius. Daug dėmesio sulaukė R. Botos MAM 19/1 gr. posakis apie galimybes, kuriomis būtina pasinaudoti, kai turime šansą. Taip pat mokiniai susipažino su perkeltinos prasmės posakių įvairovę (angl. IDIOMS).
Lapkričio 11 dienos švente ATMINIMO ARBA RAUDONOS AGUONOS DIENA tradiciškai yra švenčiama anglakalbėse šalyse Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Valstijose. Į grupę buvo įkeltas vaizdo įrašas https://www.youtube.com/watch?v=28RvhnK6X_I&t=38s, supažindinantis su šventės istorija bei tradicijomis.
Lapkričio mėnesį mokiniams bus siūloma dalyvauti interaktyviame žaidime WORDSCAPES. Tai šiuolaikiškas, įdomus ir įtraukiantis žaidimas. Taip pat pratęsime numatytus pernai projektus Singing Zone bei Dream Big. Mokiniai noriai dalyvauja nuotolinio būrelio siūlomose veiklose, kurias koordinuoja Diana Misevičienė.

prakttinio_mokymo_centras.png
2.png
mokytoju kambarys.png
3.png
bibliotekos katalogas.jpg
sale (2).png
savu keliu.jpg