Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Integruota pamoka „Socialiniai skaičiai”

2020 11 25


Matematika kaip mokslas gyvavo per visą žmonijos istoriją. Šiandien matematika tapo tiek ištobulinta, kad dauguma žmonių net nepastebi jos visuotinio buvimo mūsų gyvenime.
Dažnai girdime pasisakymus, jog mokiniai mokykloje yra tarsi tikslingai ruošiami siekti karjeros vienoje ar kitoje mokslo srityje, bet per mažai mokomi suprasti juos supančią aplinką. Mechanikos skyriaus matematikos mokytoja Sonata Vančauskienė ir darbo teisės pagrindų mokytoja Alma Sprindžiukienė I kurso MAM20/1 ir MAM20/2 grupių mokiniams vedė nuotolines integruotas darbo teisės ir matematikos pamokas, kurių metu mokiniai susipažino su įvairiais mūsų gyvenimą lemiančiais skaičiais. Tokiais kaip minimalios mėnesinės algos dydis, vidutinis darbo užmokestis, vidutinė senatvės pensija, bazinė mėnesinė alga ir panašiai. Pamokos metu mokiniai skaičiavo, kiek laiko reiktų taupyti nekilnojamo turto pradiniam įnašui gaunant vidutinį darbo užmokestį arba kokia būtų darbuotojo senatvės pensija, jei visus savo būtinojo stažo metus jis uždirbdavo tik vidutinį darbo užmokestį.
Pamokų tikslas buvo parodyti matematikos ir darbo teisės pagrindų sąsają, kad mokinių įgytos žinios ir gebėjimai padėtų jiems orientuotis darbo rinkos ir darbo teisės srityse.

prakttinio_mokymo_centras.png
2.png
mokytoju kambarys.png
3.png
bibliotekos katalogas.jpg
sale (2).png
savu keliu.jpg