Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Integruota nuotolinė fizikos-anglų kalbos pamoka

2020 12 14


„Žymūs fizikai, kurių atradimai pakeitė pasaulio suvokimą“ – būtent tokia buvo integruotos nuotolinės fizikos –anglų kalbos pamokos tema, kuri buvo pravesta ZOOM platformoje MAM 20/1 grupėje gruodžio 14 dieną.
Pamokos tikslas: supažindinti mokinius su žymiais fizikos veikėjais bei jų išradimais. Pamokos metu mokiniai pristatė savo sukurtus PowerPoint pranešimus apie mokslininkus, jų gyvenimą bei atradimus, kalbėjo lietuvių ir anglų kalbomis. Iš viso savo pranešimais pasidalino 9 mokiniai.
Ypač įdomūs, išskirtinio dizaino bei informatyvaus pobūdžio buvo pranešimai, parengti Aro Bėkštos (anglų kalba apie Džeimsą Vatą), Arno Bataičio ( lietuvių kalba apie Marį Kiurį ), Žygimanto Vacelio ( lietuvių kalba apie Arhimedą), Manto Pokvyčio ( anglų kalba apie Džozefą Džoną Tomsoną).
Mokiniai dalyvavo pateikčių aptarime, žaidė interaktyvius pažintinius žaidimus KAHOOT apie mokslininkus lietuvių ir anglų kalbomis, išmoko, kaip teisingai angliškai ištarti įžymių žmonių vardus bei pavardes.
Pamokos veiklos priminė mokinių konferenciją: mokiniai skaitė pranešimus, diskutavo, uždavinėjo klausimus, pildė savo sąsiuviniuose atradimų lenteles.
Šios pamokos veiklos buvo suplanuotos ir moderuojamos mokytojų Aistės Grajauskienės ir Dianos Misevičienės.

prakttinio_mokymo_centras.png
2.png
mokytoju kambarys.png
3.png
bibliotekos katalogas.jpg
sale (2).png
savu keliu.jpg