Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Šiaulių PRC 3 gimn. kl. lietuvių k. ir literatūros bei istorijos viktorina „Ir aš iš to krašto“, skirta Vasario 16 ir Kovo 11

2021 03 18


Kovo 16 d., kaip ir kasmet, Mechanikos skyriaus lietuvių k. ir literatūros mokytoja V.Vileikienė bei istorijos mokytoja O. Ousinskienė organizavo viktoriną 3 gimn. kl. mokiniams „Ir aš iš to krašto“. Viktorina skirta Vasario 16 ir Kovo 11 paminėti. Nors šiemet viktorina vyko vėliau – kovo 16 d., tačiau ši data prasminga ir istorijai, ir literatūrai. Kovo 16 minima Knygnešio diena. Knygnešystė – XIX amžiaus Lietuvos istorijos fenomenas, patriotinė veikla, nukreipta prieš carinės Rusijos vykdytą lietuviškos spaudos ir raidyno draudimo politiką, trukusią daugiau kaip 40 metų.
Viktorinos tikslas - skatinti mokinių pilietiškumą ir patriotiškumą, domėjimąsi Lietuvos istorija, literatūra, ugdyti jų mąstymą, pagarbą gimtajai kalbai ir istorijai, mokyti bendrauti ir bendradarbiauti. Manome, kad tikslas buvo pasiektas, nes į viktoriną nuotoliniu būdu prisijungė visų Šiaulių PRC skyrių mokinių komandos ir jų lietuvių k. bei istorijos mokytojai. Vertinama buvo ne tik teisingi atsakymai, bet ir greita reakcija atsakinėjant. Suskaičiavus kiekvienos komandos narių surinktų taškų sumą, paaiškėjo viktorinos nugalėtojai – Statybos skyriaus komanda (mokytoja D. Parnarauskaitė). II vieta atiteko Technologijų skyriaus komandai (mokytojos F. Klevinskienė ir I. Daujotaitė), III vieta – Mechanikos skyriaus komandai (mokytojos V. Vileikienė ir L. Ousinskienė). Asmeninį rekordą pasiekė TS mokinys Zigmantas Bajoras (I vieta), II vietą laimėjo MS mokinys Tomas Arlauskas, III vietą – SS mokinys Artūras Šulnys.
Tikimės, kad ši viktorina dar kartą kiekvienam iš mūsų priminė, kad turime ne tik žinoti, bet ir
vertinti savo tapatybės ženklus – istoriją, kalbą, tėvynę.

prakttinio_mokymo_centras.png
2.png
mokytoju kambarys.png
3.png
bibliotekos katalogas.jpg
sale (2).png
savu keliu.jpg