Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Kalbantis knygos skirtukas“

2021 06 04


Jau 10 metų vykstantį tradicinį respublikinį renginį „Laiko ženklai“ karantinas privertė pakoreguoti ir ieškoti kitų sprendimo būdų. Mokiniai buvo pakviesti dalyvauti į respublikinį kūrybinių darbų konkursą „Kalbantis knygos skirtukas“, skirtą paminėti 2021 metų kultūrines ir literatūrines datas, Knygnešio bei Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienas.
Vertinimo komisijai pateikti 45 mokinių darbai iš 9 mokymo įstaigų, mokinius konsultavo 18 mokytojų. Birželio 4 d. dalyviai ir jų mokytojai, Šiaulių PRC vadovai, dienraščio „Šiaulių naujienos“ žurnalistė, vertinimo komisija buvo pakviesti susitikti per ZOOM programą ir aptarti rezultatus. Džiugu, kad mūsų konkurso globėju sutiko būti LR Seimo Kultūros komiteto narys Stasys Tumėnas, kuris apdovanojo ne tik 1-ųjų vietų nugalėtojus, bet padėkas bei knygas Seimo nario padėjėjas Dr. Nerijus Brazauskas įteikė organizatoriams.
Ši mūsų graži bendrystė patvirtina Vytauto Mačernio žodžius: „Mes patys esame šviesa,
mes patys esame saulė <...>. Kiekvienas nešam sielą lyg žibintą.“
Plačiau skaityti ir konkurso darbus galite rasti adresu http://ms.sprc.lt/index.php?mechanikos-sektorius paspaudę reklamjuostę KALBANTIS KNYGOS SKIRTUKAS 2021.

prakttinio_mokymo_centras.png
2.png
mokytoju kambarys.png
3.png
bibliotekos katalogas.jpg
sale (2).png
savu keliu.jpg