Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Neformalaus anglų kalbos ugdymo įspūdingi rezultatai

2021 06 16


Neformalusis švietimas yra neatskiriama mokymosi visą gyvenimą koncepcijos dalis, leidžianti jauniems žmonėms įgyti ir išlaikyti įgūdžius, mokėjimus bei kompetencijas, kurie reikalingi jų adaptacijai nuolat kintančioje aplinkoje.
Šiais mokslo metais English Club būrelio nariai aktyviai dalyvavo nuotolinėse tarptautiniuose ir šalies neformaliojo švietimo renginiuose. MAE 20 grupės mokinys Valdas Banys ir MAM 20/1 grupės mokinė Reda Česnauskaitė dalyvavo šalies VKIF(Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas https://www.vkif.lt/ ) projekte „Tavo žvilgsnis“. Mokiniai išvertė ir iliustravo tekstą, jų darbai buvo apdovanoti Nugalėtojų diplomais ir bus patalpinti į 2021 m. projekto „Tavo žvilgsnis“ kūrybos almanacho versiją, kurioje galėsite susipažinti su įspūdingais vertėjų bei iliustruotojų darbais ir jais pasidžiaugti https://www.vkif.lt/tavo-zvilgsnis/
Šių metų šalies VKIF anglų kalbos konkurse Kalbų Kengūra dalyvavo Edvinas Daugirdas iš MSU19 grupės ir Vytenis Karpis iš MAE 20 grupės. Šalies konkurse Olympus (pavasario sesijoje) puikiai pasirodė Benas Vaitekūnas iš MSU 19 grupės. Jis tapo I laipsnio diplomo nugalėtoju. Mokiniai taip pat dalyvavo tarptautinėse konferencijose. Nuotolinio profesinio mokymo įstaigų mokinių užsienio kalbų konkurse dalyvavo Dominykas Bulkė iš MAE 19 grupės. Tarptautinėje nuotolinėje konferencijoje skaitė anglų kalbos-lietuvių kalbos pranešimą „ Time Management (liet.Laiko valdymas ) MAM 20/1 grupės mokinys Arnas Bataitis.
Mokinius parengė anglų kalbos mokytoja Diana Misevičienė.

prakttinio_mokymo_centras.png
2.png
mokytoju kambarys.png
3.png
bibliotekos katalogas.jpg
sale (2).png
savu keliu.jpg