Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Mechanikos skyrius

J. Basanavičiaus g. 53, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 54 59 81
Faks. (8 41) 54 59 81
El. paštas mechanikos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Suvirintojų išvyka į „ROL LITHUANIA“

2021 11 25


 Suvirintojo mokymo programos MSU21grupės mokiniai  lapkričio 25 dieną lankėsi vienoje iš didžiausių švedų kapitalo įmonių Lietuvoje ,,ROL LITHUANIA‘‘, kur susipažino su suvirintojo realiomis darbo sąlygomis ir karjeros galimybėmis.
Labai didelį įspūdį mokiniams paliko naujai pastatyta gamykla, kuri nė iš tolo neprimena senųjų stereotipinių tamsių fabrikų: joje įrengti stoglangiai, nauja ventiliacijos sistema ir modernus apšvietimas. Įmonė gamina užsakymus prekės ženklams „BENU“, „EFG“, „H&M“, „IKEA“, „KNOLL“, „MARTELA“, „MARKS&SPENCER“ ir kitiems. Įmonės produkcija 98 procentai yra eksportuojama. Eksporto geografija apima ne tik tradicines Vakarų Europos, bet ir naujas – JAV, Kanados  ir Kinijos rinkas.” ,,ROL LITHUANIA‘‘ įgyvendinama darbo sąlygų gerinimo programa, vykdoma metalo ir abrazyvinių dulkių bei suvirinimo aerozoliu poveikio darbuotojų sveikatai mažinimo programa, kolektyvinių apsaugos priemonių, pavyzdžiui, ištraukiamosios ventiliacijos, panaudotos efektyvios ir inovatyvios asmeninės apsaugos priemonės - kvėpavimo takų apsaugos sistemos.
Dalį darbininkų pakeitė naujai įrengti robotai. Ką veikia robotai gamykloje? Atlieka suvirinimo, lankstymo, detalių perkėlimo darbus. Pervežimo robotai transportuoja detales nuo vienų įrengimų prie kitų, perveža į sandėlius. Labai malonu buvo sutikti ir buvusius mūsų skyriaus suvirintojo specialybės mokinius. Mokiniams šitokios ekskursijos labai naudingos, nes jie susipažino su gamyba, specialybės specifika konkrečiose suvirintojo darbo vietose.

prakttinio_mokymo_centras.png
2.png
mokytoju kambarys.png
3.png
bibliotekos katalogas.jpg
sale (2).png
savu keliu.jpg